Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

1 hvězdičkové ubytování v Nottinghamu, Velká Británie

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Nottingham bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Nottinghamu, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Nottingham věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Nottinghamu, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Nottinghamu , Apartmány v Nottinghamu , Bed and Breakfasts v Nottinghamu , Horské chaty v Nottinghamu , Hostely v Nottinghamu , Hotely v Nottinghamu , Penziony v Nottinghamu , Prázdninové domy v Nottinghamu , Ubytování v soukromí v Nottinghamu

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Nottinghamu, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Nottinghamu se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Nottinghamu, apartmán v Nottinghamu, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 1 hvězdičkové ubytování

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Ashfield Houseshare (Instant Let) 1* Ubytování v soukromí, Nottingham

Ubytování v soukromí, Ashfield Houseshare (Instant Let)
0

Ashfield Road, Nottingham, Velká Británie

Do centra města Nottingham: ~1.4 km | Zobrazit hotel na mapě

Situated in Nottingham, near National Ice Centre, Ashfield Houseshare (Instant Let) is a homestay featuring free WiFi. All units include a fully equipped kitchenette, allowing guests to prepare their own meals. Nottingham Castle is 900 metres from the homestay. The ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu