Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

3 hvězdičkové apartmány v Nottinghamu, Velká Británie

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Nottingham bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Nottinghamu, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Nottingham věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Nottinghamu, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Nottinghamu , Apartmány v Nottinghamu , Bed and Breakfasts v Nottinghamu , Horské chaty v Nottinghamu , Hostely v Nottinghamu , Hotely v Nottinghamu , Penziony v Nottinghamu , Prázdninové domy v Nottinghamu , Ubytování v soukromí v Nottinghamu

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Nottinghamu, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Nottinghamu se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Nottinghamu, apartmán v Nottinghamu, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 3 hvězdičkové apartmány

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Elm Bank Lodge Guest House 3*** Apartmány, Nottingham

Apartmány, Elm Bank Lodge Guest House
9.2

9, Elm Bank, Mapperley Park, Nottingham, Velká Británie

Do centra města Nottingham: ~1.8 km | Zobrazit hotel na mapě

In the Mapperley Park Conservation Area, this 19th-century lodge offers traditionally furnished apartments with kitchens and bright lounge areas. Guests can enjoy freshly cooked breakfasts and the large garden. Each apartment at Elm Bank Lodge includes a warmly ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu