Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

5 hvězdičkové bed and breakfasts v Nottinghamu, Velká Británie

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Nottingham bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Nottinghamu, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Nottingham věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Nottinghamu, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Nottinghamu , Apartmány v Nottinghamu , Bed and Breakfasts v Nottinghamu , Horské chaty v Nottinghamu , Hostely v Nottinghamu , Hotely v Nottinghamu , Penziony v Nottinghamu , Prázdninové domy v Nottinghamu , Ubytování v soukromí v Nottinghamu

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Nottinghamu, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Nottinghamu se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Nottinghamu, apartmán v Nottinghamu, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 5 hvězdičkové bed and breakfasts

zobrazeno: 1–1 (z 1)

The Lodge at Ruddington 5***** Bed and Breakfasts, Nottingham

Bed and Breakfasts, The Lodge at Ruddington
9.5

148 Wilford Road, Ruddington, Nottingham, Velká Británie

Do centra města Nottingham: ~6.5 km | Zobrazit hotel na mapě

Set in Nottingham, within 6 km of Trent Bridge Cricket Ground and Nottingham Castle, The Lodge at Ruddington provides a garden. With free WiFi, this 5-star bed and breakfast offers free shuttle service. Guests can make use of a terrace. At the bed and breakfast, rooms ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu